Plan lekcji

rok szkolny 2017/2018

Obowiązuje od 11 września 2017 roku.

Ostatnio wprowadzone zmiany: 2 października 2017r.

TECHNIKUM

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. EW 26 matematyka EU 18 religia MM 32 Rys.bud.-1/2 KW 26
Montaż i ek.-2/2 RK 31
biologia SK 27
2 8:50- 9:35 wf KM b1 matematyka EU 18 wf KM b1 r_fizyka-1/2 KW 29
Montaż i ek.-2/2 RK 31
r_matematyka EU 18
3 9:45-10:30 historia DP 17 wos DP 27 matematyka EU 18 BHP-1/2 EW 26
Montaż i ek.-2/2 RK 31
j.angielski TR 32
4 10:50-11:35 e_dla_bezp RC 16 Tech.rob.k-b-1/2 ZK 26
informatyka-2/2 RK 31
historia DP 27 j.polski IG 18 Tech.rob.k-b-1/2 ZK 25
wp. do tech.-2/2 RS 30
5 11:45-12:30 przedsi ES 38 j.polski IG 18 Wyk.rob.k-b-1/2 ZK 25
Montaż i ek.-2/2 RK 30
fizyka KW 35 Podst.bud.-1/2 EW 25
wp. do tech.-2/2 RS 30
6 12:40-13:25 j.angielski TR 17 j.polski IG 18 Wyk.rob.k-b-1/2 ZK 25
Montaż i ek.-2/2 RK 30
j.niemiecki MG 16 religia MM 32
7 13:30-14:15 wok JM 17 przedsi ES 38 Wyk.rob.k-b-1/2 ZK 25
Montaż i ek.-2/2 RK 30
wf KM b1 informatyka-1/2 GK 31
wp. do tech.-2/2 RS 38
8 14:20-15:05     Wyk.rob.k-b-1/2 ZK 25    
9 15:10-15:55     szk.sł.mun. #RC1 23    

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. MK 4 matematyka BS 38 geografia AH 35 matematyka BS 23 j.polski IG 17
2 8:50- 9:35 podst. hotel MK 4 matematyka BS 38 j.angielski TR 26 r_angielski TR 35 j.polski IG 17
3 9:45-10:30 e_dla_bezp RC 16 j.polski IG 17 wok JM 38 historia DP 27 wf SK sg
4 10:50-11:35 dz. recepcji MK 4 przedsi ES 38 przedsi ES 38 wos DP 27 chemia JC 17
5 11:45-12:30 informatyka-1/2 GK 31
prac. hot.-2/2 MK 1
wf SK sg j.niemiecki MG 4 j.niemiecki MG 16 prac. hot.-1/2 MK 1
informatyka-2/2 RK 38
6 12:40-13:25 prac. hot.-2/2 MK 1 religia PS 32 religia PS 32 fizyka KW 35 prac. hot.-1/2 MK 1
7 13:30-14:15 prac. hot.-2/2 MK 1 dz. recepcji MK 4 historia DP 27 biologia SK 16 prac. hot.-1/2 MK 1
8 14:20-15:05 prac. hot.-2/2 MK 1 dz. recepcji MK 4 podst. hotel MK 4 wf SK sg prac. hot.-1/2 MK 1
9 15:10-15:55     szk.sł.mun. #RC1 23    

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. GW 32 prac. gastr.-2/2 DJ 5 j.angielski TR 26 j.niemiecki AC 17 wf RG s
2 8:50- 9:35 matematyka MR 23 prac. gastr.-2/2 DJ 5 wf RG s e_dla_bezp RC 17 Tech. gastr. JC 35
3 9:45-10:30 Wyp.i z. bez ŚT 4 prac. gastr.-2/2 DJ 5 matematyka MR 23 religia MM 32 r_matematyka MR 23
4 10:50-11:35 wok JM 18 prac. gastr.-2/2 DJ 5 matematyka MR 23 informatyka-1/2 RK 38
informatyka-2/2 GK 31
religia MM 32
5 11:45-12:30 historia DP 16 j.polski GW 17 przedsi ES 17 przedsi ES 38 j.niemiecki AC 27
6 12:40-13:25 j.polski GW 18 j.polski GW 17 j.niem.zaw. MG 16 Tech. gastr. JC 27 chemia JC 23
7 13:30-14:15 prac. gastr.-1/2 ŚT 5 biologia SK 18 geografia AH 17 wf RG s historia DP 27
8 14:20-15:05 prac. gastr.-1/2 ŚT 5   fizyka KW 35    
9 15:10-15:55 prac. gastr.-1/2 ŚT 5   szk.sł.mun. #RC1 23    
10 16:00-16:45 prac. gastr.-1/2 ŚT 5        
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. IG 18 wf-1/2 KM b1
wf-2/2 RG s
matematyka EU 18 tech. rob. m-1/2 ZK 25
Tw.ap. i baz-2/2 GK 38
religia MM 32
2 8:50- 9:35 dokumen.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
tech. rob. m-1/2 ZK 25
r_informat.-2/2 GK 31
matematyka EU 18 org. r. bud.-1/2 ZK 25
Tw.ap. i baz-2/2 GK 38
j.niemiecki-1/2 MG 29
wf-2/2 RG s
3 9:45-10:30 dokumen.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
matematyka EU 18 j.niemiecki-1/2 MG 25
r_informat.-2/2 GK 31
org. r. bud.-1/2 ZK 25
wf-2/2 RG s
r_matematyka EU 18
4 10:50-11:35 Rys.tech.-1/2 ZK 26
j.niemiecki-2/2 AC 29
r. mur. i ty-1/2 EW 25
Proj. . siec-2/2 RS 30
religia MM 16 r. mur. i ty-1/2 EW 25
Proj. . siec-2/2 RS 30
j.angielski-1/2 TR 29
wp. do tech.-2/2 RK 38
5 11:45-12:30 wf-1/2 KM b1
j.angielski-2/2 TR 23
r. mur. i ty-1/2 EW 25
Proj. . siec-2/2 RS 30
j.polski IG 18 r. mur. i ty-1/2 EW 25
Proj. . siec-2/2 RS 30
j.polski IG 18
6 12:40-13:25 tech. rob. m-1/2 ZK 26
Montaż i ek.-2/2 RK 31
r. mur. i ty-1/2 EW 25
Proj. . siec-2/2 RS 30
j.polski IG 18 r. mur. i ty-1/2 EW 25
Proj. . siec-2/2 RS 30
r_fizyka-1/2 KW 35
Montaż i ek.-2/2 RK 30
7 13:30-14:15 org. r. bud.-1/2 ZK 26
Montaż i ek.-2/2 RK 31
r. mur. i ty-1/2 EW 25 r_fizyka-1/2 KW 35
j.niemiecki-2/2 AC 16
r. mur. i ty-1/2 EW 25 tech. rob. m-1/2 ZK 26
Montaż i ek.-2/2 RK 30
8 14:20-15:05 org. r. bud.-1/2 ZK 26
Montaż i ek.-2/2 RK 31
r. mur. i ty-1/2 EW 25 wf-1/2 KM b1 r. mur. i ty-1/2 EW 25 dokumen.-1/2 ZK 26
Montaż i ek.-2/2 RK 30
9 15:10-15:55       szk.sł.mun. #RC2 23  
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. ŚT 17 matematyka MR 23 Dział. gospd-1/2 ES 38
wf-2/2 RG s
prac. gastr.-1/2 ŚT 5
prac. hot.-2/2 MK 1
matematyka MR 23
2 8:50- 9:35 Dział. gospd-1/2 ES 38
j.ang.zaw-2/2 TR 29
Tech. gastr.-1/2 ŚT 1
dz. recepcji-2/2 MK 4
religia MM 32 prac. gastr.-1/2 ŚT 5
prac. hot.-2/2 MK 1
religia MM 32
3 9:45-10:30 j.polski GW 27 wf-1/2 RG s
dz. recepcji-2/2 MK 4
Tech. gastr.-1/2 ŚT 4
r_angielski-2/2 TR 29
prac. gastr.-1/2 ŚT 5
prac. hot.-2/2 MK 1
prac. gastr.-1/2 ŚT 5
dz. recepcji-2/2 MK 4
4 10:50-11:35 wf-1/2 RG s
Obsł. kons.-2/2 ŚT 1
r_matematyka-1/2 MR 23
podst. hotel-2/2 MK 4
Zasady żyw.-1/2 DJ 1
prac.obsł.in-2/2 RK 30
prac. gastr.-1/2 ŚT 5
prac. hot.-2/2 MK 1
prac. gastr.-1/2 ŚT 5
dz. recepcji-2/2 MK 4
5 11:45-12:30 j.niem.zaw.-1/2 JM 29
wf-2/2 RG s
r_chemia-1/2 JC 16
j.angielski-2/2 TR 29
j.angielski-1/2 TR 29
r_geografia-2/2 AH 23
prac. gastr.-1/2 ŚT 5
prac. hot.-2/2 MK 1
prac. gastr.-1/2 ŚT 5
j.niemiecki-2/2 JM 17
6 12:40-13:25 Wyp.i z. bez-1/2 ŚT 25
r_geografia-2/2 AH 35
j.niemiecki-1/2 JM 27
m. usł. hot.-2/2 MK 1
Wyp.i z. bez-1/2 ŚT 23
podst. hotel-2/2 MK 4
wf-1/2 RG s
Prac.obsł.kl-2/2 MK 1
prac. gastr.-1/2 ŚT 5
wf-2/2 RG s
7 13:30-14:15 Zasady żyw.-1/2 DJ 23
j.angielski-2/2 TR 16
j.angielski-1/2 TR 29
prac.obsł.in-2/2 RK 30
dz. recepcji-2/2 MK 4 j.polski GW 27 prac. gastr.-1/2 ŚT 5
r_angielski-2/2 TR 29
8 14:20-15:05       j.polski GW 27  
9 15:10-15:55       szk.sł.mun. #RC2 23  

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. BS 23 org. r. bud.-1/2 EW 26
Proj. . siec-2/2 RS 30
j.polski IG 17 org. r. bud.-1/2 EW 35
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
j.angielski-1/2 TR 29
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
2 8:50- 9:35 wf RC b2 org. r. bud.-1/2 EW 26
Proj. . siec-2/2 RS 30
j.polski IG 17 nadzór-1/2 EW 26
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
org. r. bud.-1/2 EW 26
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
3 9:45-10:30 religia PS 32 Prac.koszt.-1/2 ZK 25
Proj. . siec-2/2 RS 30
nadzór-1/2 EW 26
r_informat.-2/2 RS 30
j.niemiecki-1/2 MG 16
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
nadzór-1/2 EW 26
Tw.ap. i baz-2/2 RS 30
4 10:50-11:35 r_fizyka-1/2 KW 35
Proj. . siec-2/2 RS 30
religia PS 32 wf RC b1 r_matematyka BS 23 nadzór-1/2 EW 26
j.niemiecki-2/2 MG 16
5 11:45-12:30 koszt. w b.-1/2 ZK 26
Proj. . siec-2/2 RS 30
hist. i społ DP 27 org. r. bud.-1/2 EW 26
Tw.ap. i baz-2/2 RS 38
wf RC sg r_matematyka BS 23
6 12:40-13:25 j.niem.zaw.-1/2 MG 16
Proj. . siec-2/2 RS 30
matematyka BS 23 org. r. bud.-1/2 EW 26
Tw.ap. i baz-2/2 RS 38
j.polski IG 18 j.niemiecki-1/2 MG 16
j.ang.zaw-2/2 TR 29
7 13:30-14:15 dz. g. w bud-1/2 ES 38
Proj. . siec-2/2 RS 30
matematyka BS 23 Tw.ap. i baz-2/2 RS 38 r_informat.-2/2 RS 30 r_fizyka-1/2 KW 35
j.niemiecki-2/2 MG 16
8 14:20-15:05   j.angielski-2/2 TR 29 Proj. . siec-2/2 RS 30    
9 15:10-15:55   szk.sł.mun. #SK3 23      

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. ES 38 Prac.obsł.kl ŚT 4 prac. gastr.-2/2 JC 5 wf SK sg r_matematyka EU 18
2 8:50- 9:35 matematyka EU 18 j. niem.zaw AC 16 prac. gastr.-2/2 JC 5 Org. pr. gas DJ 4 prac. pl.ż ŚT 4
3 9:45-10:30 matematyka EU 18 Tech. g. z t JC 35 prac. gastr.-2/2 JC 5 Tech. g. z t JC 17 r_chemia JC 35
4 10:50-11:35 Dział. gospd ES 38 hist. i społ DP 27 prac. gastr.-2/2 JC 5 r_chemia JC 17 wf SK sg
5 11:45-12:30 wf SK sg religia PS 32 prac. gastr.-2/2 JC 5 j.polski IG 18 j.angielski TR 16
6 12:40-13:25 r_chemia JC 27 j.niemiecki MG 16 prac. gastr.-1/2 JC 5 Prac.obsł.kl ŚT 23 j.polski IG 18
7 13:30-14:15 religia PS 32 Zasady żyw. ŚT 17 prac. gastr.-1/2 JC 5 prac. pl.ż ŚT 18 Tech. g. z t JC 23
8 14:20-15:05 j.angielski TR 16 Usł. gastr. ŚT 17 prac. gastr.-1/2 JC 5 Usł. gastr. ŚT 18 j.niemiecki MG 16
9 15:10-15:55   szk.sł.mun. #SK3 23 prac. gastr.-1/2 JC 5    
10 16:00-16:45     prac. gastr.-1/2 JC 5    
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. SK 25 wf SK sg j.niemiecki JM 25 hist. i społ DP 27 j.polski GW 38
2 8:50- 9:35 wf SK sg j.polski GW 17 matematyka BS 27 matematyka BS 23 r_matematyka BS 16
3 9:45-10:30 j.angielski TR 25 j.niemiecki JM 16 religia PS 32 matematyka BS 23 dz. g. w bud-1/2 ES 38
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
4 10:50-11:35 hist. i społ DP 25 r_matematyka BS 16 koszt. w b.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
wf SK sg r_fizyka-1/2 KW 35
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
5 11:45-12:30 religia PS 32 Prac.koszt.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
r_fizyka-1/2 KW 35
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
Prac.koszt.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
Prac.koszt.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
6 12:40-13:25 j.niemiecki JM 29 Prac.koszt.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
r_fizyka-1/2 KW 35
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
Prac.koszt.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
Prac.koszt.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
7 13:30-14:15   koszt. w b.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31 koszt. w b.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
 
8 14:20-15:05   koszt. w b.-1/2 ZK 26
Tw.ap. i baz-2/2 GK 31
  Tw.ap. i baz-2/2 GK 31  

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. RG 29 r_chemia JC 35 r_matematyka MR 23 j.angielski TR 18 Org. pr. gas ŚT 4
2 8:50- 9:35 Usł. gastr. ŚT 16 matematyka MR 23 r_matematyka MR 23 j.niemiecki AC 18 matematyka MR 23
3 9:45-10:30 r_matematyka MR 23 matematyka MR 23 hist. i społ DP 27 j.polski TR 29 hist. i społ DP 27
4 10:50-11:35 j.polski TR 27 Org. pr. gas ŚT 35 Usł. gastr. ŚT 4 j.polski TR 29 wf RG s
5 11:45-12:30 prac. pl.ż ŚT 17 Prac.obsł.kl ŚT 4 religia MM 32 r_chemia JC 17 r_chemia JC 35
6 12:40-13:25 Zasady żyw. DJ 23 Usł. gastr. ŚT 4 wf RG s religia MM 32 j.niemiecki AC 38
7 13:30-14:15   wf RG s prac. pl.ż ŚT 23    
8 14:20-15:05     Prac.obsł.kl ŚT 27    

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45       zaj. z wych. MG 16 wf KM b1
2 8:50- 9:35       j.niemiecki MG 16 j.polski GW 27
3 9:45-10:30       wf KM b1 j.niemiecki MG 16
4 10:50-11:35       wf KM b1 matematyka BS 23
5 11:45-12:30       matematyka BS 23 religia MM 32
6 12:40-13:25       j.polski GW 17 historia DP 27
7 13:30-14:15       religia MM 32  

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. DP 27 j.niemiecki AC 16      
2 8:50- 9:35 j.polski IG 17 religia PS 32      
3 9:45-10:30 wf RG s matematyka BS 26      
4 10:50-11:35 matematyka BS 23 j.polski IG 18      
5 11:45-12:30 j.niemiecki AC 18 wf RG s      
6 12:40-13:25 religia PS 32 wf RG s      
7 13:30-14:15   historia DP 27      

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 Zaj. prakt. JR 5 religia PS 32 prac. gastr. DJ 1 Tech. gastr. DJ 4 prac. gastr. DJ 1
2 8:50- 9:35 Zaj. prakt. JR 5 Pod. dział. ES 29 prac. gastr. DJ 1 wos DP 27 prac. gastr. DJ 1
3 9:45-10:30 Zaj. prakt. JR 5 Dział. gospd ES 29 Dział. gospd ES 1 j.niemiecki AC 35 Tech. gastr. DJ 1
4 10:50-11:35 Zaj. prakt. JR 5 wf SK sg j.polski IG 18 j.niem.zaw. AC 16 Tech. gastr. DJ 1
5 11:45-12:30 Zaj. prakt. JR 5 Zaj. prakt. DJ 5 religia PS 16 Pod. dział. ES 38 wf SK sg
6 12:40-13:25 Zaj. prakt. JR 5 Zaj. prakt. DJ 5 rewalid. GW 29 wf SK sg matematyka BS 25
7 13:30-14:15   Zaj. prakt. DJ 5 rewalid. GW 29 zaj. z wych. DJ 4  
8 14:20-15:05   Zaj. prakt. DJ 5      
9 15:10-15:55   Zaj. prakt. DJ 5      
10 16:00-16:45   Zaj. prakt. DJ 5      

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. GK 35 matematyka GK 27      
2 8:50- 9:35 wos DP 27 wf-1/2 RG s
wf-2/2 SK sg
     
3 9:45-10:30 j.niemiecki-1/2 AC 29
j.niemiecki-2/2 JM 35
religia PS 32      
4 10:50-11:35 religia PS 32        
5 11:45-12:30 j.polski GW 27        
6 12:40-13:25 wf-1/2 RG s
wf-2/2 SK sg
       
7 13:30-14:15 wf-1/2 RG s
wf-2/2 SK sg
       

 

BRANŻOWA SZKOŁA I-GO STOPNIA

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. EC 1 przedsi ES 29 e_dla_bezp RC 29 religia MM 29 matematyka BS 35
2 8:50- 9:35 j.polski GW 32 historia DP 27 geografia AH 35 wf SK sg biologia SK 25
3 9:45-10:30 przedsi ES 1 wf SK sg religia MM 17 prac. gastr. DJ 4 fizyka KW 29
4 10:50-11:35 wf SK sg j.polski GW 17 matematyka BS 35 prac. gastr. DJ 4 j.niemiecki AC b2
5 11:45-12:30 chemia JC 25 j.niem.zaw. JM 38 Tech. gastr. DJ 1 Wyp.i z. bez DJ 4 prac. gastr. DJ 4
6 12:40-13:25 rewalid. EC 4 informatyka RK 38 Tech. gastr. DJ 1 Tech. gastr. DJ 4 prac. gastr. DJ 4
7 13:30-14:15 rewalid. EC 4   Wyp.i z. bez DJ 1    
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 zaj. z wych. AC 16 j.polski IG 17 wos DP 27    
2 8:50- 9:35 wf RG s chemia JC 35 e_dla_bezp RC 16    
3 9:45-10:30 matematyka BS 38 informatyka-1/2 RK 38
informatyka-2/2 GK 31
geografia AH 35    
4 10:50-11:35 j.polski IG 17 wf RG s religia PS 32    
5 11:45-12:30 fizyka KW 35 matematyka BS 23 wf RG s    
6 12:40-13:25 przedsi ES 38 przedsi ES 35 historia DP 27    
7 13:30-14:15 rewalid. GW 25 religia PS 32 biologia SK 18    
8 14:20-15:05 rewalid. GW 25   j.niemiecki AC 16    

 

 

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45     matematyka BS 16 zaj. z wych. JM 32 chemia JC 16
2 8:50- 9:35     informatyka-1/2 ES 38
informatyka-2/2 GK 31
religia MM 32 przedsi ES 38
3 9:45-10:30     e_dla_bezp RC 16 j.polski IG 18 j.polski IG 17
4 10:50-11:35     wf RG s fizyka KW 35 wos DP 27
5 11:45-12:30     historia DP 27 wf RG s wf RG s
6 12:40-13:25     geografia AH 17 przedsi ES 38 j.niemiecki JM 17
7 13:30-14:15     religia MM 32 matematyka BS 23 rewalid. MH 25
8 14:20-15:05     biologia SK 18   rewalid. MH 25